پیام فرستادن
خانه

Beijing HiYi Technology Co., Ltd نمایه شرکت

نمایه شرکت

HiYi Techonology یک شرکت حرفه ای متعهد به توسعه صنعت تشخیص گاز است ، بیش از 15 سال تجربه در زمینه تخصص ، تحقیق ، توسعه ، ساخت و فروش آشکارسازهای گاز دارد.

با داشتن نیروی فنی و قدرت اقتصادی قوی ، شرکت دائماً در حال توسعه محصولات جدید با سطح فن آوری پیشرفته بین المللی است.

 

ما آماده ارائه خدمات فنی حرفه ای و دقیق و طراحی پروژه هایی برای پاسخگویی به نیازهای مشتری محلی هستیم.فناوری مستقل از سنسورها به آشکارسازها ، ما را قادر می سازد خدمات راه حل تشخیص یک مرحله ای گاز را در سراسر جهان تهیه کنیم.

 

ما همیشه بر افزایش ارتباط با مشتریان ، توسعه همکاری های بین المللی و شرکت در مسابقات بین المللی با حضور در بسیاری از نمایشگاه های حرفه ای در سراسر جهان از سال تمرکز داریم.

 

محصولات ما را می توان به ردیاب متان لیزری سطح بالا Ala هشدارهای گاز خانگی ، آشکارسازهای قابل حمل گاز ، سیستم های ثابت صنعتی ، آنالیز کننده های گاز ، و همچنین سنسورهای گاز و عناصر اصلی برای تشخیص گاز تقسیم کرد.این محصولات گواهینامه های CE ، TUV ، ATEX و RoHS را به دست آورده اند و به طور گسترده ای در زمینه های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند.

 

در اطراف صنعت IOT ، ما حسگرها ، ترمینال هوشمند ، فناوری ارتباطات ، محاسبات ابری و اطلاعات جغرافیایی فناوری IOT را با هم ترکیب خواهیم کرد و یک زنجیره کامل صنعت IOT ایجاد خواهیم کرد.

 

ما بر مشتری مداری متمرکز شده ایم ، ترکیب حفاظت از محیط زیست با فناوری صرفه جویی در انرژی ، ارائه راه حل های مناسب برای شهر هوشمند ، ایمنی تولید ، حفاظت از محیط زیست ، سلامت معیشت مردم.ایجاد ارزش برای مشتریان پیگیری همیشگی ماست.

گواهینامه صدور گواهینامه محصول

چین Beijing HiYi Technology Co., Ltd نمایه شرکت 0

شرکت تعاونی

چین Beijing HiYi Technology Co., Ltd نمایه شرکت 1

تیم شرکت

چین Beijing HiYi Technology Co., Ltd نمایه شرکت 2

کارگاه توسعه

چین Beijing HiYi Technology Co., Ltd نمایه شرکت 3

خانه باربری

چین Beijing HiYi Technology Co., Ltd نمایه شرکت 4

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

در سال 2004 ، پس از Senrui و Zetron ، دو نسل اصلاحات شرکت ، از گاز ، واردات تجهیزات آزمایشگاهی آزمایشگاه ، تحقیق و توسعه تولید ، صادرات ، تأسیس شد. ما راه حل های آزمایش یک مرحله ای آزمایش گاز و تجهیزات آزمایشگاهی را ارائه می دهیم ، متعهد به ارائه کیفیت عالی و قیمت مقرون به صرفه از چین به جهان.

چین Beijing HiYi Technology Co., Ltd نمایه شرکت 0

Beijing HiYi Technology Co., Ltd
1
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

شرکت تجاری

مارک های : سلام سلام / عزیزم

تعداد کارمندان : 30~50

فروش سالانه : 10000000-15000000

سال تاسیس : 2001

صادرات کامپیوتر : 70% - 80%